Dansen voor het goede doel

DE SPOT
Datum:
Deuren open:
20:00 uur
Start Show:
20:30 uur
Ticket Prijs:
15 euro

Avondje muziek voor Molukken

Waar we in maart hebben gerockt voor de Molukken is het nu tijd voor een soul & funk editie: Dans voor de Molukken. De complete opbrengst gaat naar het goede doel. Met optredens van SoulFuzion & JAM-PACT!

molukken 2

SoulFuzion

De complete Soul/Funk/R&B sensatie!

Voor de tien muzikanten van SoulFuzion is de R&B-traditie een groot jachtterrein. Dus spelen ze funk en soul, evenals een paar jazzy ballads. Deze veelzijdigheid en hun openheid staan garant voor een avond vol groovy verrassingen.

Deze serieus gepolijste muzikanten brengen strakke harmonieën. Een band met een super coole look én geluid, tel daarbij op een gevarieerd repertoire dat iedereen doet dansen en je hebt een groot feest.

 

Dansen voor de Molukken wordt easy peasy!

JAM-PACT

Dé swingende coverband JAM-PACT brengt soul, funk, disco en recente hits, met ervaren muzikanten, geweldige zangeressen en een te gekke blazerssectie. Het betere feestwerk dus!